[identity profile] drakoniha.livejournal.com posting in [community profile] starkiller_log
Дабы не плодить сущности, а так же для повышения культурного уровня личного состава базы "Старкиллер", на борту открывается постоянной экспозицией филиал ограбленного мародерами честно экпроприированного Татуинского Трижды краснознаменного ордена Рыцарского креста с шанцевым инструментом государственного мемориального музея-заповедника всегалактического значения имени Вейдера.
(аплодисменты)

http://img1.reactor.cc/pics/post/%D0%97%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D0%92%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D1%8B-%D1%84%D1%8D%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D1%8B-%D0%B3%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD-%D0%94%D0%B0%D1%80%D1%82-%D0%92%D0%B5%D0%B9%D0%B4%D0%B5%D1%80-2908607.jpeg

Более того, по базе объявляется поиск экспонатов, находящихся в личном владении для их описи генерал, уберите кошку, реставрации, продажи на сторону и передачи в экспозицию, ибо искусство должно принадлежать народу. Таким образом, каждый может принести и поставить на свободное место свой фамильный раритет, в соответствии с ПРАВИЛАМИ УСТАНОВКИ, а именно:

1 Один экспонат - один коммент первого уровня.
2 Обязательна табличка, поясняющая какого хрена этот хлам сюда вывалили что это, и какое отношение оно имеет к Дарту Вейдеру или хотя бы к Звездным Войнам хотя, конечно, лучше к Вейдеру, причем именно в формате пояснительной таблички к предмету, находящемуся в музее.
3 Это не обязательно может быть картинка и тем более, необязательно фан-арт. Может быть изображение взятой с потолка табуретки или даже просто кусок текста. Но описание - обязательно.
4 Не обязательно должно быть смешно, но обязано быть интересно.
5 Чо у нас там еще обязательного В комментах первого уровня допускаются только экспонаты. В комментах прочих уровней - только их обсуждение. Мучайте кошек, ловите повстанцев и ломайте мебель вне этих святых стен, поимейте совесть! Разумеется, обсуждать все нужно в рамках отыгрыша персонажей или не в образе.

6. Администрация музея в лицеморде Хранителя и командование базой в лице генерала Б-мл Хакса оставляют за собой право немедленного уничтожения примеров дегенеративного искусства, а именно несмешных, неинтересных или не относящихся к делу работ. Ну, или если у нас настроение будет плохое.


Постоянным посетителям сообщества, персонажам, игрокам и сочувствующим настоятельно рекомендуется подписаться на обновления комментариев к этой записи, поскольку новые шедевры будут появляться, как надеется администрация, еще не раз и не два. Не пропустите!

Сувенирная лавка не работает - все украдено еще до нас. Туалеты работают, иначе хрен кто еще сюда зайдет...

Меріксмас і великі

Jul. 24th, 2017 03:32 pm
maryxmas: (be_mine)
[personal profile] maryxmas
beresa

і забанив. бо я наїхала на Чаплигу :)
maryxmas: (manamana)
[personal profile] maryxmas
вперше за ті роки, що я звідти переїхала, я ходила центром і зі мною ніхто не вітався. донедавна я не могла прийти центром, щоб зі мною не привіталася хоча б одна людина -- а тепер все. або роз"їхалися, або заубли.

поїздка була ще та.
коли ми їхали туди, я поплутала дні на квитках -- і ми приїхали на вокзал із запізненням на добу. вперше в житті зі мною сталася така халепа.
варіантів було два -- повертатися додому -- або добиратися якось інакше, бо в Луцьку нас вже чекали.
і ми з малою в руках і всіма клунками понеслися шукати маршрутку. по дорозі ледве не загубила годинник. знайшли маршрутку -- і маршруткою доїхали. під проливним дощем і розповіді дядька в салоні, як він четверту добу їде в Ковель з Єкатєрінбурга.
маршрутка була на Ковель, і маршрутчик поїхав центром -- висадив нас в 20 метрах від будинку моїх батьків, так що ми приїхали на годину раніше за той поїзд, на який не потрапили.
в Луцьку ж тим часом пройшов буревій -- і у нас у дворі дерево впало на електродріт, зламавши два стовпи. в результаті весь перший тиждень наш в Луцьку світло то було, то не було. відповідно, світла не було і в медцентрі, в якому ми хотіли пройти обстеження малої для довідки в садочок -- бо вона об нас нудиться і хоче в колектив.
в результаті ми їздили робити термінову роботу в село до тітки -- в неї є інтернет і світло -- і котики, за якими бігала мала.

ми планували там пробути тиждень -- а просиділи три. останній тиждень -- через те, що не могли купити зворотні квитки на Київ на поїзд. (бо той, що йде з Києва на Луцьк вдень, на Київ повертається вночі. я не готова сидіти шість годин в електричці вночі -- у вагоні, в якому нема жодної розетки для компа)

зате малу нагуляли донесхочу -- і в зоопарк три рази, і на атракціони, і в кіно на Нікчемного мене-3, і на річку, і на дитячу залізницу, і в замок -- де тільки могли -- і в парк кожного дня -- качок годувати і по деревах лазити.

зі.
в мене після Луцька традиційно якийсь час душа не на місці. я орщгубила там друзів і компанію -- і так і не зібрала собі товариства тут. я не зробила кар"єри там -- і не роблю її тут.
і так мене перешибає ностальгією і жалем за тими роками в універі і одразу після них.
моє життя позбавлене сенсу -- і мені від того тоскно і сумно.
maryxmas: (manamana)
[personal profile] maryxmas


зі.
щиро сподіваюся, цього разу вони утримаються від жартів про анальний секс.

Profile

the_mockturtle: (Default)
the_mockturtle

May 2017

S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28 29 3031   

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jul. 27th, 2017 02:40 am
Powered by Dreamwidth Studios